Zakup parceli na Osiedlu Górki to bez wątpliwości najlepszy pomysł

Każdy z nas pragnie mieć swój dom. Nie jest to nic zaskakującego, jednakże wymaga to trochę trudu. Jeśli chcesz żyć w stoickiej okolicy, jednak niedaleko ogromnego miasta to Osiedle Górki zlokalizowane 6 km od centrum Opola na pewno przypadnie Ci do gustu.
Obecnie na obszarze osiedla znajdują się 22 działki, z czego niektóre są już nabyte, a co poniektóre zarezerwowane.

Z tej przyczyny Osiedle Górki – bezustannie się zapełnia, więc należy rozważyć opcje kupna działki już teraz. Trzeba zaznaczyć, że firma zamyśla budowę domów na co poniektórych działkach, zatem osoby, jakie nie chcą mieć na głowie całego cyrku budowlanego są w stanie od razu postawić na ten zakup.

Jeżeli uważasz, że prezentowany tutaj tekst jest interesujący oraz poszukujesz czegoś pokrewnego, to kliknij ponadto ten link, a odnajdziesz więcej informacji akcesoria do montażu paneli ogrodzeniowych.

Jeżeli zaintrygowało nas Osiedle Górki domy na sprzedaż z pewnością tam odkryjemy. W tym momencie zabudowana jest jedynie jedna działka, natomiast możemy obejrzeć jak to mniej więcej się prezentuje. Oczywistym jest, iż inwestor bezspornie postawi na analogiczną zabudowę na pozostałych działkach. Musimy stwierdzić, iż unikalne jest Osiedle Górki cena natomiast jest bardzo przyjemna – sprzedaż domów na osiedlu Górki. Praktycznie każda działka jest o powierzchni od 700 metrów kwadratowych do 965 metrów kwadratowych. Cena za jedną działkę to z reguły mniej, niż 100 tysięcy złotych.

design domu

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com
Już teraz razem w rodziną odwiedźcie stronę online tego osiedla, a dostrzeżecie jak prezentuje się mapa działek. Będziesz również mógł obejrzeć zdjęcia, które prezentują tereny na jakich zlokalizowane są parcele.

Może warto wziąć kredyt już dzisiaj i postawić na budowę domu w tak przecudownym miejscu? – Na pewno będziesz zachwycony zieleniom i wypoczynkiem w tej okolicy.