Wystrój mieszkania to ciężka sprawa, bo fantastyczny efekt otrzymamy z połączenia dużej liczby drobiazgów

Nie bez przyczyny stare porzekadło głosi, że diabeł tkwi w szczegółach. Dokładnie taka sama dewiza dotyczy designu wnętrz.
oczywiste jest, że należy wykończyć podłogi i pomalować ściany, kiedy zechcemy przejść już do designu wnętrz.

obrazeczek - mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
komin

Autor: Libet
Źródło: Libet

detale

Źródło: grow-mat.pl
Jednakże w tym momencie dopiero mogą pojawić się problemy. To, co mogłoby się wydawać już finiszem prac, może po prostu okazać się ciężkie. Rzecz w tym, że w dużej mierze to detale decydują o tym, że rezultat będzie zapierał dech w piersiach. Właściwy sposób oświetlenia czy ubranie okien oraz ciekawe poduszki czy stolik kawowy. To wszystko całościowo doprawdy ma znaczenie. Może okazać się, że podobają nam się różne style oraz odcienie. Niestety w świecie dekoratorów mniej znaczy więcej. Zatem nie możemy w jednym salonie na siłę upychać wszystko, co przypadło nam do gustu. Może być tak, że wyjdzie z tego fatalny bałagan, od którego dostaniemy oczopląsu. Nikt nie będzie z chęcią odpoczywał w salonie, gdzie będą go z każdej strony atakować różne bibeloty oraz odcienie.

Pod tym linkiem znajduje się jeszcze inna strona prezentująca tego typu kwestię. Zobacz także inny świetny tekst (https://tuv.com/pl/poland/uslugi/tematy_szkolen_1/jakosc_bezpieczenstwo_1/zarzadzanie_jakoscia_1/zarzadzanie_jakoscia.html) na ten temat. On też jest godny uwagi.

Powinniśmy zatem spotkać się ze specjalistą. Najlepszy dekorator wnętrz zrobi z nami wywiad. Zapyta, jakie kolory są naszymi ulubionymi. Zapewne będzie miał ochotę również wiedzieć, czy wolimy tradycyjne aranżacje lub nietuzinkowe oraz nowoczesne pomysły.

Zapewne pokaże nam kilka swoich wcześniejszych pomysłów oraz zanotuje nasze reakcje na przeróżne rozwiązania. Możemy ze swojej strony przekazać mu, na czym nam po prostu zależy. To będzie początek najlepszej współpracy.