Ustaliłeś, że kupujesz własne, pierwsze cztery kąty w Pruszkowie, to trafna decyzja.

Nie znajdziemy jednoznacznej odpowiedzi na stawiane zapytanie o najistotniejszy atrybut mieszkania. Można jednak założyć, że położenie jest jednym z ważniejszych argumentów w trakcie planowania zakupu czterech kątów pod Warszawą. Współcześnie czas, stanowi dla wszystkich, najbardziej pożądany towar pierwszej potrzeby. Dlatego, szybkość przemieszczania się, jest wskaźnikiem tendencji w poszukiwaniu mieszkania. Lokalizacja Pruszkowa i dobra z tego płynące, są najlepszym walorem miejscowości. Od niedawna otwarta autostrada A2, za sprawą Węzła Pruszków, daje zapewnienie szybkiej łączności miejscowym, zarówno z Warszawą jak i pozostałym terytorium Polski.

mieszkanie

Autor: Urban Explorer Hamburg
Źródło: http://www.flickr.com
Czas przejazdu do metropolii warszawskiej to jedyne 20 min.

Interesuje Cię ten artykuł? Jeśli tak, to odwiedź źródło styropian z papą a przeczytasz tam interesujące informacje, które na długo zapamiętasz.

drogi. Jest to niekwestionowany walor Pruszkowa, w rywalizacji z innymi podwarszawskimi gminami. Korzystna, lokalizacyjna i transportowa charakterystyka Pruszkowa, jest zachęcająca i lukratywna dla przedsiębiorczości, rozwoju inwestycji i rozwoju gospodarczego Pruszkowa. Pełen dostęp do infrastruktury komunikacyjnej zwłaszcza z metropolią warszawską, spełnia oczekiwania mieszkańców Pruszkowa, względem oświaty, lecznictwa, dostępu do ośrodków kultury – teatrów, filharmonii, kin. Pruszków to miejsce, w którym dba się o sprawność fizyczną od małego, w którym propaguje się sportowy sposób życia, tworzy się modę na ruch.

pruszków

Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com
Bazę sportową Pruszkowa stanowi kryta pływalnia, hala sportowa z siłownią oraz stadion wraz z boiskami treningowymi, umożliwiający uprawianie różnorodnych dyscyplin sportowych, zarówno przez młodzież jak i dorosłych. Wielokierunkowa propozycja, skierowana w zwłaszcza do dzieci i młodzieży sprawia, że miasto Pruszków jest fantastycznym miejscem do osiedlenia się rodzin z dziećmi. Znaczną liczbę miejscowych a także turystów, przyciąga obiekt związany z przeszłością Pruszkowa – Park Potulickich, gdzie czeka na nich wiele atrakcji (czytaj w tym temacie osiedle-imperia). Park Potulickich w Pruszkowie, jest jednym z cenionych przyrodniczo i najciekawszych krajobrazowo, obszarów w mieście. Park Potulickich nazywany też przez mieszkańców „gliniankami”, stanowi wspaniałe miejsce do odpoczynku i chwili wyciszenia. Urokliwe dróżki do spacerowania, drewniany pomost z miejscem gastronomicznym i sporej ilości place zabaw dla dzieci, czynią to miejsce wyjątkowym.