Oferty lokali w mieście Wrocław

Sprzedaż mieszkań przez deweloperów cały czas wzrasta. Od niedawna obowiązuje nakaz, jaki nakłada na biorących kredyty na zakup lokum co najmniej 10 procentowego udziału osobistego. Pomimo takich utrudnień, nowe mieszkania są kupowane jeszcze przed ich zbudowaniem.

salon w mieszkaniu

Autor: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com
Sprzedaż mieszkań Wrocław nieustannie wzrasta, bo trudno o lepszy moment na kupno wymarzonych, prywatnych czterech kątów. Obniżyły się stopy procentowe, a deweloperzy proponują coraz mniejsze ceny za metr kwadratowy. W taki sposób zakupienie mieszkania stało się o wiele bardziej lukratywne aniżeli wynajem.

Największym zainteresowaniem cieszą się lokale 40 – 50-metrowe, znakomite dla młodych małżeństw z pociechą. Dla większej części nabywców istotną kwestią w poszukiwaniu mieszkań jest koszt. Działanie na sporą sprzedaż mieszkań Wrocław ma stabilizacja polskiej gospodarki. Konsumenci pobierają pożyczki, albowiem nie boją się utraty pracy. Duży wpływ na rynek ma też program Mieszkanie Dla Młodych, polegający na dofinansowaniu udziału własnego nabywających przez państwo.

Zobacz większą ilość szczegółów, a zgłębisz inne wiadomości, które z pewnością także Cię zaciekawią. Nie czekaj więc i użyj linku kopalnia kruszyw.

Raty kredytowe przy kupieniu własnego lokalu są dzisiaj o kilkaset złotych mniejsze aniżeli comiesięczna zapłata za wynajem.

Sprzedaż mieszkań Wrocław przez deweloperów łączy się z wieloma korzyściami. Najistotniejszą z nich jest to, że lokale zakupione w stanie deweloperskim są objęte okresem gwarancji i rękojmi. Najciekawszą propozycję najtańszych mieszkań jest możliwość odszukać w miastach, gdzie istnieje znaczna rywalizacja pomiędzy deweloperami. W tamtym miejscu też istnieje szansa, że na rynku przez cały czas będą osiągalne tanie lokale.

Nowe mieszkanie

Autor: Marcel Heller
Źródło: http://www.flickr.com

Od dwóch lat obowiązuje regulacja deweloperska, jaka znamiennie podwyższyła pułap ochrony nabywców. Jej najistotniejszym składnikiem jest to, że deweloper nie może swobodnie zarządzać pieniędzmi otrzymywanymi od kupujących. Trafiają one bowiem na szczególny rachunek, którym rządzi bank. Może on przelać kapitał deweloperowi tylko jeżeli ów wybuduje nieruchomość i przeniesie prawo własności na odbiorców. Pomimo takich obostrzeń, sprzedaż mieszkań (Wrocław) przez deweloperów stale rośnie i nic nie przepowiada, żeby to się miało zmienić.