Od czego trzeba rozpocząć noworoczne porządki

Gdy nastaje wiosna bierzemy się za zmianę naszego życia. Tak samo, jak w Nowy Rok, gdy wymyślamy nowe postanowienia, tak w początkach ciepłej pory roku chcemy, żeby nasze życie szło właściwym torem. Skąd to się bierze? Najprościej rzecz ujmując z nas samych i pewnego ładu, nad którym chcielibyśmy sprawować pieczę. Lubimy zatrzymać sięna chwilę, postanowić, iż od tej pory będzie inaczej, będzie na pewno lepiej lub pryznajmnie tak samo, byle nie gorzej.

porządki

Autor: Vileda
Źródło: Vileda
W noc sylwestrową , co by tu dużo nie mówić, napoje wyskokowe i ogólnie huczna zabawa mogą skutecznie tłumić nasz tok myślenia, to znaczy, możemymieć postanowienia, które w żaden sposób nie przystają do rzeczywistości. Bawimy się, radujemy i pijemy, a następnie rano wstajemy i próbujemy wprowadzić swój świetny plan w życie. Są tacy, którym się udaje, większości natomiast nie.

Zaciekawiony tematem? Czytaj o nim znacznie więcej. Dlatego użyj adresu (http://dkrm.com.pl/fasady-i-elewacje-wentylowane/), jaki przekieruje Cię na serwis! Zapraszamy!

Z postanowieniami na wiosnę jest zgoła odmiennie. Budzimy się na nowo do życia, aura za oknem napawa optymizmem, dostajemy dodatkowy bodźców, aby zwalczyć swoje problemy i czyhające na nas przeszkody.

Jeśli pozostajesz otwarty na świeże informacje na przedstawiane tematy, to przenieś się do źródła, a odnajdziesz w tamtym miejscu istotne wiadomości, które okażą się bardzo pożyteczne.

Jesteśmy mocniej napakowani energią, szczególnie, że zima była długa i zimna i wszelkie nasze chęci do działania zabijała ta ponura aura. Nie dało się nawet zastanowić się nad tym co jest dla nas dobre, bo gdy patrzyliśmy za okno, to wiadomo, breja, śnieg, jak roztopy, to niestety błoto, kałuże, brud, jak prawdziwa zima to tony zalegającego śniegu i niekończąca się fala syberyjskich mrozów…

sprzątanie

Źródło: sxc.hu

No ale przyszła wiosna, także piszemy punkt po punkcie, co zamierzamy osiągnąć jeśli wykonamy nas plan w stu procentach. Na początek wiosenne porządki, w ruch idą drążki teleskopowe, myjemy podłogi, ścieramy kurze, chwytamy gąbki do sprzątania i zaskakujemy swoja higieniczną misją łazienkę, pamiętajmy o miotle do sprzątania, która nie stoi bezczynnie w kącie cały rok, jednak teraz tym bardziej tańczy tak, jak jej zagramy. Ogólnie te wszystkie akcesoria do sprzątania są stałym ruchu.

Jednak to tylko wstęp, mamy przecież postanowienia, będziemy ćwiczyć, ogólnie więcej uprawiać sportu, jak wakacje to a pewno za granicą, a nie jak zwykle nad polskim morzem. Następnie, wreszcie wybierzemy siędo szkoły językowej i poduczymy się angielskiego… wiara we własne możliwości i silne przyrzeczenia czynią cuda, a więc powodzenia!