Na co zwracać uwagę kupując nowe mieszkanie?

Podchodząc do poszukiwania wyśnionego mieszkania nie zapomnij, że przyjrzeć należy się nie jedynie położeniu jak też standardowi apartamentu, lecz też deweloperowi, od jakiego apartament to chcesz nabyć.
Skontroluj jak długo firma istnieje na rynku, jaka jest jej forma prawna, ile projektów przeprowadziła jak też jakie opinie krążą o niej.

dom - stykówka

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Najlepiej gdy deweloper zrealizował już parę – paręnaście projektów a także jest giełdową spółką. Atutem spółek giełdowych jest ich transparentność. Spokojnie możemy także zaufać deweloperowi, posiadającemu stan prawny spółki akcyjnej lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Wystrzegaj się natomiast osób fizycznych a także spółek komandytowych i cywilnych. Kieruj także uwagę na formę prawną parceli. Opcje są 2: albo grunt jest własnością dewelopera, albo deweloper jest tylko wieczystym użytkownikiem.

Jeżeli interesuje Cię problematyka przedstawiana w tym tekście, sprawdź pełną ofertę (http://www.nota-bene.com.pl/produkty/vitrum-szklane-wlaczniki-swiatla/), a na pewno będzie ona dla Ciebie godna uwagi.

W wyższym stopniu korzystna dla ciebie jako klienta będzie pierwsza opcja. Kiedy deweloper będzie użytkownikiem wieczystym gruntu, kupując apartament musisz się liczyć z opcją ponadprogramowych wydatków. Sprawdź w internecie Warzymice mieszkania jeżeli właśnie te Cię interesują.

Nowa szlifierka kątowa

Autor: Bosch
Źródło: www.bosch.pl
Fundamentalną wiadomością jaką musisz otrzymać od dewelopera jest również czas oddania budynku do użytkowania. Najlepiej jak też najpewniej będzie wtenczas, kiedy mieszkanie jest już oddane do użycia czy prace są na tyle zaawansowane, że potrwają jeszcze kilka miesięcy. Im dłuższy czas oczekiwania na skończenie inwestycji, tym ogromniejsze ryzyko ponosisz. Sprawdź osiedle Sympatycze, przejdź się po okolicy.

Pamiętaj, iż pierwsze wrażenie jest często trafne. Rozpatrz sądy o dzielnicy, w której chcesz osiedlić się, zwłaszcza pod kątem bezpieczeństwa a także dostępnej infrastruktury.