Lampa owadobójcza używana w rozmaitych otoczeniach

Przychodzi okres gdy różnego rodzaju insekty skutecznie uprzykrzają nam życie. Aktualnie możemy się zaopatrzyć w skuteczne urządzenia zwalczające insekty.

Lampa owadobójcza działa na tej zasadzie, że insekty są wabione do lampy światłem ultrafioletowym o stosownej długości fali.

Wejdź na ten link oraz zobacz więcej (assystem.com.pl/) bardziej precyzyjnych danych dotyczących analizowanego tutaj artykułu. Niewątpliwie jest on bardzo ekscytujący.

Owady zwabione są zabijane na siatce elektrycznej, nazywanej również rusztem, lub tak jak ma to miejsce w lampach owadobójczych z wkładem lepnym, przyklejają się do wkładu pokrytego nieschnącym klejem. W wypadku lamp z tradycyjną siatką, martwe owady są zbierane w tacach zlokalizowanych w dolnej części lampy owadobójczej.

porady

Autor: Hans Kreul
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku jest mnóstwo owego gatunku urządzeń, z których niektóre mniej, drugie bardziej skutecznie radzą sobie z wszelakiego gatunkami insektów jak komary, muchy, czy osy. Lampa owadobójcza z uwagi na szczególność może być wykorzystywana w rozmaitych otoczeniach, przy czym w poniektórych z nich wymagane są należyte atesty. Niezwykle wrażliwa jest branża spożywcza, gastronomiczna, gdzie stawiany jest nadzwyczajny nacisk na higienę i estetykę, jak też bezpieczeństwo działania wykorzystywanych lamp na owady. O efektywności lamp owadobójczych świadczy przede wszystkim praktyka producentów wsparte odpowiednimi badaniami, które ma w później wpływ na jakość użytych materiałów, jak też na gatunek i moc lamp.

Dowodem zrealizowania każdych wymogów są certyfikaty przekazywane przez instytucje badawcze, jakich wieloletnie doświadczenie przy wykorzystaniu zaawansowanych, współczesnych urządzeń pomiarowych rozsądza o klasie wyrobu.