Ładnie zaprojektowane okna albo zaaranżowany kominek w pokoju dziennym to zadanie dla fachowców

Duża część ludzi marzy o pięknej i eleganckiej dekoracji swego mieszkania.
Udekorować możemy wszystko — od balkonu aż do wigilijnego stołu.

szkło

Autor: Glamorous
Źródło: Glamorous
dekoracja

Autor: OakleyOriginals
Źródło: http://www.flickr.com
Z każdym razem chodzi o to, żeby było to zrobione elegancko i z umiarem. Rzecz w tym, że wszyscy dekoratorzy wnętrz mówią, że najczęstszym błędem, który popełniają rodacy, jest przesyt. dekoracja zazwyczaj ma za wiele drobiazgów i sporo krzykliwych odcieni. Wówczas zamiast być szykowną jest po prostu kiczowatą. A tego byśmy przecież nie chcieli. Jeżeli nie czujemy się zbyt dobrze w owej dziedzinie, to mądrym rozwiązaniem jest zwrócenie się do specjalisty z prośbą o pomoc. Oczywiście dekorator spotka się z nami, by przeprowadzić z nami rozmowę, ale również po to, aby zobaczyć swe miejsce pracy.

Pamiętaj, że zbliżone artykuły, są bliżej niż myślisz. Kliknij tutaj, a pokażą Ci się przydatne teksty (http://www.rentor.pl/) oraz przez to poznasz więcej szczegółów na opisywany temat.

Jeżeli na przykład zależy nam na eleganckiej dekoracji okien, to nie powinno być to wyrwane z pokoju. Designer musi wiedzieć, jakie gabaryty ma okno, ale również musi sprawdzić, jaki odcień ścian mamy w pokoju oraz jakie kupiliśmy meble. To wszystko ma znaczenie, gdyż w konsekwencji wszelkie elementy powinny budować logiczną całość. Jeśli mamy zamiar robić aranżację całego mieszkania, to trzeba wyszukać takiego fachowca, który będzie obeznany w temacie. Powinniśmy poszukać w internecie.

Tam mamy szansę przeglądnąć stronę internetową designera oraz uczciwie przyznać, czy jego projekty nam odpowiadają. Pamiętajmy, że to my wybieramy, czy chcemy raczej tradycyjne dekoracje czy może coś innowacyjnego.