Jeśli prowadzimy sklep, to należy także zainwestować w właściwą kurtynę

Dla wszystkich oczywiste wydaje się być to, że każdy manager sklepu powinien dbać o to, żeby jego sklep nie został okradziony.
Jeśli posiadamy sklep, który posiada wyjście od razu na chodnik, to na pewno posiadamy antywłamaniowe drzwi i alarm.

program

Autor: onnola
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże trzeba również nabyć kurtynę paskową. Będzie to najnormalniej w świecie dodatkowa zapora, która zapewne skutecznie odstraszy potencjalnych złodziei. Jeżeli na przykład nasz sklep jest w holu lub galerii handlowej, to kurtyny PCV całkowicie nam wystarczą i nie będziemy potrzebować innych sposobów ochrony biznesu, gdyż tego typu miejsca mają ochronę 24h z monitoringiem. Oprócz tego tego rodzaju kurtyny świetnie sprawdzą się w innych miejscach przeznaczenia — w przeróżnych fabrykach albo zakładach. Są z reguły montowane w przemyśle farmakologicznym, chemicznym albo spożywczym. Kluczowe jest oczywiście to, żeby wybrać właściwy wymiar kurtyny. Jeśli nie jesteśmy pewni co do własnego pomiaru, to należy w tym celu zadzwonić do specjalistów, którzy zrobią to za nas. Typowe pasy od kurtyny mają dwa m długości oraz 20 cm szerokości. Jednakże na zamówienie możemy otrzymać każdy inny wymiar, który będzie nam potrzebny. Zwykle kurtyna (kurtyny paskowe ekurtyny) jest także przeźroczysta oraz jest okuta stalą nierdzewną. Wtedy będzie nam bez żadnych zastrzeżeń służyć przez lata.

Kurtyny mają również inne plusy. Są na przykład odporne na mróz i na ogień lub wilgoć. W zależności od naszych wymagań te parametry mogą być mocniej wyśrubowane.