Gdy nie masz zbyt wiele czasu na odpoczynek, warto skorzystać w usług SPA

Marzysz o wypoczynku, ale wiesz, że wakacje dopiero za pół roku. Myślisz sobie, iż „wyrwiesz się” na sobotę i niedzielę, lecz czy to ześle ci uśmierzenie, czy tylko niedzielny ból głowy i myśl, że zaraz początek tygodnia i znowuż do pracy.

stół do masażu

Autor: Your Mildura
Źródło: http://www.flickr.com
Znienacka wpadasz na idea, że może by tak wybrać się na seans SPA. No ok, lecz trochę szkoda ci oszczędności, szczególnie, że do wypłaty jeszcze trochę. No więc, co tu można zdziałać. Jest rada. Zrób SPA w swoim domu, to naprawdę proste.

SPA to relaksująca chwila dla twojego ciała i umysłu. To moment tylko dla ciebie, podczas, której zanurzysz się w świecie aromatów i niesamowitych doświadczeń. To odnowa wpływająca pomocnie na komfort ciała i spokój ducha.

Nie jesteś zmuszony wydawać oszczędności na wysokiej klasu zabieg SPA. Dzięki naszym wskazówkom z powodzeniem zrobisz go w domu. Twoje wyposażenie SPA to na pewno peeling. Zacznij od niego, gdyż jest najlepsza zdrowa metoda, by najlepiej oczyścić skórę. Gdy jest już oczyszczona to jest lepiej przyszykowana na przyjęcie pełnowartościowych substancji z kosmetyków.

Czy szukasz następnych i interesujących artykułów na opracowany tu temat? Śpieszymy z pomocą – kliknij i sprawdź (http://www.oknar-internorm.pl/poradnik/okno-pcv-kf410-innowacyjne-polaczenie-pcv-z-aluminium-wrockaw-poprawione) tu świeże wątki.

Jednocześnie, doskonały masaż, który wykonujesz w czasie peelingu wpływa na korzystniejsze krążenie odżywiając w tym samym momencie komórki skóry.

Czas na relaks w Salonie Urody Pasja

Autor: Salon Urody Pasja
Źródło: Salon Urody Pasja

Następnie, przygotuj gorącą kąpiel i dorzuć do wody sól lub płyn do kąpieli. Dobierz odpowiedni kosmetyk, taki, który najskuteczniej nawilża skórę, a jednakowoż zawiera witaminę C, kwasy owocowe, sól morską czy algi. Za pomocą ciepłej kąpieli pory skóry potrafią się rozszerzać, żeby wchłonąć substancje nawilżające.

Gorąca kąpiel poczyniła swoje – twoja skóra jest teraz właściwie nawilżona. Jednakowoż, żeby utrzymać ten stan bezwzględnie nawilż ją kosmetykami, które ją natłuszczą i odżywią. Najkorzystniej sięgnąć po krem lub balsam, dobre jest także masło do ciała, z witaminami A, E i D. Następnie ubierz szlafrok, przygotuj ziołową herbatę i porządnie się zrelaksuj. Warto także po jakichś 2 godzinach sięgnąć po olejek do masażu. Może ktoś będzie potrafił wykonać ci taki masaż? Jeśli tak to perfekcyjnie, gdyż twój wypoczynek będzie wtedy jeszcze lepszy.

Prawda, iż można to zrobić we własnym domu? Wspaniałym rozwiązaniem jest również sauna. Fakt, to już wiąże się z dalece większym wydatkiem, ale w zależności od tego, jaki producent saun oferuje swój produkt, ceny mogą się wahać, od tych dość wysokich, do tych bardziej zadowalających (link do strony).