Czy rzeczywiście obecny program Mieszkanie dla Młodych jest korzystny?

Często bardzo narzekamy na to, że spora ilość młodych ludzi w Polsce nie ma szans na kupno mieszkania. To prawda – ciężko zakupić mieszkanie, nawet nieduże. Zapewne akurat w przypadku małych miasteczek jest sporo atrakcyjniej, lecz w szczególności Warszawa to miasto, w którym w zasadzie mieszkania są znaczącym kosztem. Co prawda typowa warszawska pensja do niewielkich nie należy, ale tak czy siak nawet nieźle zarabiający pracownicy mają ogromny kłopot…

Kredyt hipoteczny

Autor: nickname
Źródło: http://www.flickr.com

Zatem warto zamieszkać pod Warszawą (dowiedz się: ), ale zarabiać pieniądze gdzieś w śródmieściu. To może Pruszków jest fantastycznym celem? Przecież mafia w Pruszkowie została jakiś czas temu zniszczona, a więc to całkiem bezpieczne miasteczko. A co najbardziej znaczące, mieszkania pruszków są raczej niedrogie. Oczywiście trudno powiedzieć, że są niewielkim wydatkiem, ale na szczęście są dużo korzystniejsze cenoale http://www.primeproject.pl/obsluga-inwestycji niźli nieruchomości w Warszawie, to coś pewnego.

Pruszków jest nieźle skomunikowany ze stolicą – z niektórych warszawskich dzielnic jest dłuższa droga do centrum, niż z Pruszkowa. Oczywiście trudno uciec przed korkami, lecz takie są realia zamieszkiwania w jednej z większych europejskich metropolii. Jeśli chcielibyśmy najzupełniej uciec od korków, musimy pojechać na wieś. Chociaż życie na prowincji ma wiele zalet, to w końcu ciężko myśleć, iż będziemy mieli okazję rozwijać się czysto zawodowo. Czyli nie narzekajmy aż tak bardzo na realia w Warszawie i okolicach, ponieważ tak wielkie skupisko ludzi i tak ma się naprawdę korzystnie.

A więc mdm warszawa (zapraszam do lektury na jest doskonałą możliwością dla chcących wreszcie kupić nieruchomość, korzystać bez większych ograniczeń z atutów Warszawy, lecz jednakowoż na noc wracać do niewielkiego miasta. Ciężko sądzić, że aktualny Pruszków to miasto mafii – może 15 lat temu tak było, ale dzisiaj trudno o bardziej spokojną okolicę, niźli właśnie Pruszków. Czyli nie bójmy się wykorzystania takiej szansy – być może już nigdy się nie powtórzy. I nie bójmy się kupna mieszkania, gdzieś należy w końcu mieszkać.