Budowlańcy z doświadczeniem

Firma ARAD działa od 1996. Firma obsługuje zarówno inwestorów krajowych jak i zagranicznych kontrahentów w elementy budowlane takie jak: nowoczesne systemy rusztowań, ogrodzenia panelowe, szalunki czy drabiny kotwione i pomosty.

W budownictwie coraz lepiej

Autor: Agencja inplusPR
Źródło: Agencja inplusPR

Już od początku działalności firma ARAD była w rejonie wielu klientów, co zwiększyło realizacje i bardzo liczne referencje. Przez cały okres działalności firma udzielała się w budowach wielu projektów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Wykorzystywany były i są w nich innowacyjne elementy budowlane takie jak: wciągarki linowe, windy budowlane czy windy dekarskie.

działając przez wiele lat dostosowała swoją ofertę do ciągle zmieniających się trendów na rynku i rosnących wymagań inwestorów. Dzięki takiej formule działania firma ARAD oferuje najnowsze technologie w takich zakresach jak rusztowania, np. rusztowania Bautec – (wynajem rusztowań łódzkie) fasadowe, jezdne, przejezdne. To pozwala obniżyć koszty budowy i tym samym wzmacnia ofertę na rynku budowlanym.

Powodem utrzymania czołowej pozycji na rynku budowlanym przez firmę ARAD jest ciągłe poprawianie swojej oferty. Jest ona bardzo dobra ze względu na wykwalifikowaną kadrę specjalistów oraz systemy rusztowań najwyższej jakości. Dzięki temu firma zdobyła zaufanie i uznanie na rynku budowlanym, które dalej rośnie.