Beton dekoracyjny oraz farba magnetyczna – kreatywne, wymyślne wnętrza

Pomysłów na kreatywne, niebanalne wnętrza jest naprawdę sporo, nawet przy niewielkim wkładzie finansowym możemy ciekawie urządzić aranżację domu lub mieszkania.

Inspiracji zdołamy poszukiwać w Internecie, na stronach, które poświęcone są aranżacji wnętrz, a także w katalogach o wnętrzach.
ogrzewanie

Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral

Świetny efekt możemy zdobyć za pomocą betonu dekoracyjnego. Beton dekoracyjny, to inaczej tynk dekoracyjny, który pozwala na zdobycie rezultatu betonu, sprawdź też . Taki rezultat doskonale przedstawia się w sporych wnętrzach, w jakich decydujemy się na wyraźne ściany. Beton dekoracyjny perfekcyjnie nadaje się także do wykończenia detali, na przykład wnęk albo nisz.

Idealny rezultat uzyskamy, gdy użyjemy go do wykończenia obudowy kominka. Zimny ton betonu oraz ognisty płomień z kominka, dadzą perfekcyjne połączenie. Beton dekoracyjny nabędziemy w postaci proszku, jaki wystarczy połączyć z wodą. Materiał ten posiada niemało zalet, jest bardzo odporny na uszkodzenia i wilgoć. beton (więcej treści na ten temat)

Farba magnetyczna, to kolejny wyśmienity pomysł, jaki warto spożytkować we wnętrzach. Dzięki specjalnej budowie, ciągnie ona magnesy, co daje nam interesujące ewentualności aranżacyjne. Zdołamy bez trudności przyczepić do ściany zdjęcia, pocztówki bądź inne elementy dekoracyjne, bez brudzenia ścian albo wbijania gwoździ.

Zobacz też:

Farba dekoracyjna doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym, ponieważ wspomoże rozwinąć dziecku wyobraźnię. Na taką ścianę będziemy zdołali przyczepić choćby literki z alfabetu.